LEGO® Star Wars™ 75210 Molochův pozemní speeder

LEGO® Star Wars™ 75210 Molochův pozemní speeder


Cena
1.249 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A230272

LEGO® Star Wars™ 75210 Molochův pozemní speeder
Přehrávej si akcí nabité scény z filmu o Hanu Solovi s touto sadou Molochův pozemní spídr od LEGO® Star Wars. Vozidlo nechvalně známého vůdce gangu má otevírací kokpit pro minifigurku, úložný prostor v zadní části a skrytá kola pro efekt vznášení. Tato LEGO® Star Wars sada obsahuje šestiranný vystřelovač pro intenzivní zážitek ze hry. Obsahuje také otevírací klec pro 2 figurky corelliánských loveckých psů, což dozajista ocení každý LEGO Star Wars fanoušek!

 • Obsahuje 2 minifigurky: Moloch a Rebolt, a navíc 2 figurky corelliánských loveckých psů.
 • Spídr má otevírací kokpit pro minifigurku, otevírací klec pro psy, zadní úložný prostor, šestiranný vystřelovač a skrytá kola pro efekt vznášení.
 • Obsahuje také Molochovu blasterovou pistoli a Reboltův bič.
 • Přehrávej si epické honičky z filmu o Hanu Solovi společně se sadou 75209 Han Solův pozemní spídr™!
 • Sada LEGO® Star Wars je určená pro děti od 8 do 12 let.
 • Model měří 6 cm na výšku, 16 cm na délku a 11 cm na šířku

 • Podrobnosti:
 • Počet dílů: 464
 • Věk: od 8-12 let.

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými díly.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Lego

  LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

  Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
  LEGO® Star Wars™ 75210 Molochův pozemní speeder
  1.249 Kč
  Top značky