LEGO® Star Wars™ Transportér Odporu™ 75176

LEGO® Star Wars™ Transportér Odporu™ 75176


Cena
755 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série LEGO® Star Wars™

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A209309

LEGO® Star Wars™ Transportér Odporu™ 75176
Nech Finna a Rose nastoupit do Transportéru Odporu, aby mohli rychle uniknout. Tato propracovaná verze LEGO® Star Wars vesmírné lodi ze Star Wars: Epizoda VIII má kokpit s vysunovacím poklopem pro 2 minifigurky a oddělitelné panely, za kterými se skrývá zadní úložný prostor s místem pro figurku BB-8, která je součástí sady, a sklad zbraní. Po straně se nachází rovněž vystřelovač. Zacílit je možné pomocí otočného motoru v zadní části lodi. Vespod jsou navíc dva pružinové vystřelovače. Sada obsahuje 2 minifigurky a figurku BB-8.

 • Součástí jsou minifigurky Finna a Rose, navíc figurka BB-8
 • Sada má kokpit s vysunovacím poklopem pro 2 minifigurky a oddělitelné panely, za kterými se skrývá zadní úložný prostor a sklad zbraní, dále zaměřitelný boční vystřelovač a dva pružinové vystřelovače
 • Otoč kolečkem a můžeš střílet z pružinových vystřelovačů
 • Sundej horní panel a odhal tajnou skrýš pro BB-8
 • Součástí výzbroje jsou Finnův blaster, elektrická puška Rose a blasterová pistole
 • Přehraj si napínavé scény ze Star Wars: Epizoda VIII
 • Model měří 10 cm na výšku, 14 cm na délku a 12 cm na šířku

  Podrobnosti:
 • Počet dílů: 294
 • Věk: 8-14 let

  Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými díly.
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Lego

  LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

  Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
  Naše nejprodávanější

  LEGO® Star Wars™ Transportér Odporu™ 75176
  755 Kč
  Top značky