LEGO® TECHNIC 42089 Motorový člun

LEGO® TECHNIC 42089 Motorový člun


Cena
497 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A259112

LEGO® TECHNIC 42089 Motorový člun
Dosáhněte cíle s aerodynamickým 2v1 LEGO® Technic motorovým člunem - replikou. Je vybaven sportovním aerodynamickým Designem s otevřeným kokpitem s volantem a tónovaným čelním sklem. Celý je v červeno- černým provedení. Když budeš řídit tento motorový člun, můžeš se podívat na to, jak se otáčí motor. Pro jeho dvojitou konstrukci ji můžete přeměnit do elegantního hydroplánu.

  • Má sportovní aerodynamický design s otevřeným kokpitem, volantem a tónovaným čelním sklem a je stejně jako jeho vzor v černé a červené barvě, doplněn o samolepky.
  • Ovládej motorový člun a aktivuj pohyblivé písty motoru a rotující vrtuli.
  • S tímto LEGO® Technic Set se malý LEGO® stavitel učí základy o mechanismu ozubených kol, síly a pohybu.
  • Tento set je ideálním průvodcem v LEGO® Technic system.
  • Neplave na vodě.
  • Sada 2 v 1 od LEGO® Technic: Může být přestaven na hydroplán.
  • Člun měří přes 10 cm na výšku, 23 cm na délku a 7 cm na šířku.
  • Hydroplán měří 7 cm na výšku, 21 cm na délku a 10 cm na šířku.

Podrobnosti:
  • Počet dílů: 174
  • Věk: od 8 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení malými díly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
LEGO® TECHNIC 42089 Motorový člun
497 Kč
Top značky