LEGO® TECHNIC 42091 Policejní honička

LEGO® TECHNIC 42091 Policejní honička


Cena
459 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A259114

LEGO® TECHNIC 42091 Policejní honička
Natáhni motor LEGO® Technic policejního vozidla a pořádně na to šlápni. Tohle policejní auto vypadá zkrátka skvěle, v modré, bílé a modré kombinaci pro policejní honičky. Má také červené a modré výstražné světlomety, aerodynamický přední nárazník, zadní spoiler a pneumatiky s nízkým profilem pro maximální přílnavost. Zkombinuj ho se sadou 42090 Únikový tereňák a zahraj si na pořádnou honičku nebo modely spoj a vytvoř ultimátní kombinovaný model 4 x 4.

  • Model je vybaven výkonným natahovacím motorem, červenými a modrými výstražnými majáky, aerodynamickým předním nárazníkem, zadním spoilerem a širokými černými ráfky s nízkým profilem pneumatik.
  • Auto je v kombinaci modré, bílé a černé barvy s cool samolepkami.
  • Přidej také sadu 42090 Únikový tereňák a honička může začít.
  • Zapřáhni natahovací motor a připrav se na úžasný výkon a zrychlení
  • Tento model pomůže začínajícím stavitelům LEGO® Technic rozvíjet koordinaci pohybu a zraku a motorické a kreativní dovednosti. Podporuje Oči-ruce koordinaci, stejně tak je ale fantastickou hrou
  • Zkombinuj ho se stavebnicí 42090 Únikový tereňák a vytvoř ultimátní kombinovaný model 4 x 4!
  • Policejní auto přes 6 cm na výšku, 20 cm na délku a 10 cm na šířku.
  • Ultimate 4x4 měří přes 10 cm na výšku, 23 cm na délku a 10 cm na šířku

Podrobnosti:
  • Počet dílů: 120
  • Věk: od 7 let.

Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení malými díly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
LEGO® TECHNIC 42091 Policejní honička
459 Kč
Top značky