LEGO® TECHNIC 42094 Pásový nakladač
LEGO® TECHNIC 42094 Pásový nakladač
1.499 Kč
Všechny ceny vč. DPH

LEGO® TECHNIC 42094 Pásový nakladač


Cena
1.499 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série LEGO® Technic

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A259110

LEGO® TECHNIC 42094 Pásový nakladač
Užij si spoustu zábavy při stavění a hraní se stavebnicí LEGO® Technic 42094 Pásovým nakladačem Tento realistický model na stavbu má jedinečné funkce a detaily, stejně jako jeho klasický vzor ve žluté a černé barvě, s nálepkovými detaily. Kabina se dá otočit až o 360°. Zdvihněte rameno, spusťte jej a dodávejte na stavbu materiál. Další detaily odpovídají skutečnosti jako například funkční naviják se dvěma rychlostmi a těžké řetězy pro optimální přilnavost. Tato sada 2v1 se dá použít na stavbě pro zastání dvojí práce. Může být totiž přeměněn v pásový sklápěč.

 • Obsahuje funkční lžíci s ramenem, naviják s dvěma rychlostmi, rotující kabinu a těžké řetězy peo optimální přilnavost k povrchu.
 • Model je stejně jako jeho vzor ve žluté a černé barvě, přiloženými nálepkami můžete doplnit model o další realistické detaily.
 • Otevírejte dvířka kabiny a otáčejte jí o 360°
 • Zvedněte a složte lžíci a ovládejte rameno tak, aby jste na stavbu přesunuli potřebný materiál.
 • Tento model LEGO® Technic je navržen tak, aby poskytoval úžasné stavitelské zážitky.
 • Objevujte, jak fungují skutečné mechanismy na stavbě - s realistickými modely LEGO®Technic
 • Model 2-v-1: Dá se přestavit na pásový sklápěč
 • Pásový nakladač měří přes 17 cm na výšku, 35 cm na délku a 15 cm na šířku.
 • Pásový sklápěč měří přes 14 cm na výšku, 25 cm na délku a 13 cm na šířku.

Podrobnosti:
 • Počet dílů: 827
 • Věk: od 10 let.

Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení malými díly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
Naše nejprodávanější

LEGO® TECHNIC 42094 Pásový nakladač
1.499 Kč
Top značky