LEGO® Technic - Chevrolet Corvette ZR1 42093
LEGO® Technic - Chevrolet Corvette ZR1 42093
1.115 Kč
Všechny ceny vč. DPH

LEGO® Technic - Chevrolet Corvette ZR1 42093


Cena
1.115 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série LEGO® Technic

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A259117

LEGO® Technic - Chevrolet Corvette ZR1 42093
Vyzkoušejte dokonalý technický zážitek s tímto modelem 42093 Chevrolet Corvette ZR1 od LEGO® Technic. Tento exkluzivní model, který byl vyvinut ve spolupráci se společností Corvette, skutečně vystihuje podstatu kultovního superauta a nabízí autentickou kombinaci oranžové a černé barvy, ráfky s černými paprsky a nízkoprofilovými pneumatikami, velké zadní křídlo a čtyřmi výfuky. Tento model Chevrolet Corvette ZR1 se pyšní také funkčním řízením a viditelným motorem V8 s pohyblivými písty. Můžeš přestavit tento model na realistickou repliku Hot Rodu.

 • Exkluzivní replika modelu Chevrolet Corvette ZR1 s celou řadou realistických prvků, včetně velkého zadního křídla, 4 výfuků, ráfků s černými paprsky a nízkoprofilovými pneumatikami, funkčního řízení a propracovaného motoru V8 s pohyblivými písty.
 • Toto sběratelské autíčko se dodává v autentické kombinaci oranžové a černé barvy spolu s parádním listem samolepek pro další úpravy.
 • Ovládejte funknční řízení a manipulujte s vozidlem, abyste aktivovali viditelný motor V8 s pohyblivými písty.
 • LEGO® Technic 2v1 Set může být přestavěn na Hot Rod.
 • Tento model LEGO® Technic je navržen, abys s ním zažil úžasné stavitelské zážitky.
 • LEGO® Technic mají realistické mechanismy a funkce pohybu, které snadno uvednou mladé LEGO stavitele do svéta skutečného inženýrství.
 • Vhodné pro děti od 9 let.
 • Chervrolet Corvette měří měří 8 cm na výšku, 29 cm na délku a 12 cm na šířku.
 • Hot Rod měří přes 8 cm na výšku, 23 cm na délku a 12 cm na šířku.

Podrobnosti:
 • Počet dílů: 579
 • Věk: od 9 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení malými díly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
Naše nejprodávanější

LEGO® Technic - Chevrolet Corvette ZR1 42093
1.115 Kč
Top značky