LEGO WEAR Duplo Dívcí bunda - JESSI 603 ružová

LEGO WEAR Duplo Dívcí bunda - JESSI 603 ružová


Velikostní tabulka

2.300 Kč
Cena
1.490 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
810 Kč (35%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A080007

LEGO WEAR Duplo Dívcí bunda - JESSI 603 ružová
JACKE

LEGO wear je zábava. Designy a výběr barev nadchnou a líbí se. Grafiky a obrázky pocházejí ze světa hraček LEGO. Výrazné barvy a módní styling - to je LEGO wear. LEGO wear se snadno obléká a vysvléká. Děti různého věku zvládnou různé věci. LEGO wear poskytuje posunovací knoflíky úměrné věku, zipy, snadno se zapínající knoflíky, druky a široké výstřihy. Nazýváme to učení hrou. Většina výrobků LEGO wear motivuje a vybízí dítě, aby se oblékalo samo. Když mluvíme o kvalitě, je řeč o každém detailu - od surovin po knoflíky a zipy. LEGO wear vydrží každodenní hraní i časté praní. Materiály jsou také uzpůsobeny věku dětí. Velmi měkké věci pro miminka nebo zatížitelná Denim pro malé děti. Oblečení by mělo být vždy příjemné na nošení. LEGO wear nabízí kompletní kolekci, která dává dětem volnost pohybu.

Teplá bunda s hezkým potiskem celé bundy. Bunda je vyrobena z materiálu, který odpuzuje vodu a nepropouští vítr. Reflexní prvky zajistí dobrou viditelnost ve tmě.

Popis výrobku:
• vodní sloupec do 8000mm
• odpuzuje vodu a nepropouští vítr
• Reflexní prvky zajistí dobrou viditelnost ve tmě.
• Materiál - vrchní část: 100% polyamid• Materiál výplň: 100% polyester
• pratelné na 40øC
• vhodné k sušení

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

LEGO WEAR Duplo Dívcí bunda - JESSI 603 ružová
2.300 Kč
1.490 Kč
Top značky