Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Letní tábor PLAYMOBIL ® Spirit Riding Free
Momentálně vyprodáno

Letní tábor PLAYMOBIL ® Spirit Riding Free


Cena
1.006 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Produkty ze série PLAYMOBIL® Spirit Riding Free

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A282718

EAN: 4008789703293

Letní tábor PLAYMOBIL ® Spirit Riding Free
Tento text je přeložen automaticky.
Lucky a Spirit jsou zpět a jsou připraveni na nová dobrodružství. Od Luckyho příchodu do Miradera jsou neoddělitelným týmem ona a divoký mustang. Lucky a její přátelé tráví letos v letním táboře. Je tu tolik zážitků: jíst dort, pletení přátelských náramků, sledovat hvězdy a samozřejmě trénovat s Spiritem a jejich koňmi na velký závod. Každý chce vyhrát Great Legacy Race, ale kdo dosáhne cíle nejrychleji? Večer dívky sedí u vedoucí tábora paní Hungerfordové u útulného táboráku, grilovají klobásy a vyprávějí si navzájem příběhy. Pak vklouzli do stanu a sní o tom, že vyhrají závod.

Letní sada táborových her zahrnuje postavy Lucky with horse Spirit, Bebe with sarge a leader tábora paní Hungerford, stejně jako stůl se dvěma lavičky, dalekohled a skládací kartonový stan s prostorem pro dvě postele. Táborák má světelný modul a lze jej zapnout tlačítkem. Pro velké fanoušky Spirit je k dispozici přátelský náramek s podkovovými odznaky pro sběr.

Detaily produktu:
  • Čísla: 1 Lucky, 1 Bebe, 1 Mrs Hungerford
  • Zvířata: 1 duch koně, 1 sarge koně, 1 sedící zajíc, 1 sedící králík, 1 sedící králičí chlapec, 1 Ježek, 1 Ježek dítě, 1 pták
  • Příslušenství: 1 kartonový stan, 2 postele na táboře, 1 věnec, 1 zelená plocha s dřevěným kmenem a LED táborák, 1 kánoe, 2 pádla, 1 stůl, 1 lavice, 1 stolička, 1 zelená plocha s vlajkou a rákosím, 1 zelená plocha se stromem , 1 zelená plocha s rákosím a květinami, 2 lekníny, 1 lucerna, 1 zvětšovací sklo, 1 kompas, 1 mapa, 1 kytara, 1 dalekohled, 1 dalekohled, 1 krabička s víkem, 1 kbelík, 1 ohlávka, 1 otáčení, 1 koňská přikrývka, 1 sedlo, 1 džbán, 4 šálky, 2 dorty, 3 jablka, 2 klacky s párky, 7 silikonových náramků, 3 kempovací čepice, 1 vlasová mašlička, 1 dětský náramek, 4 podkovy odznaky
  • 2 x 1,5 V micro baterie potřebné pro LED táborák
  • Věk: od 4 let
Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější