LIKE 4Kids School Pencil Case Big About Friends - penál mélange modrá
Momentálně vyprodáno

LIKE 4Kids School Pencil Case Big About Friends - penál mélange modrá

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • LIKE 4Kids School Pencil Case Big About Friends - penál mélange růžová
 • LIKE 4Kids School Pencil Case Big About Friends - penál mélange šedá

556 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A218496

LIKE 4Kids School Pencil Case Big About Friends - penál mélange modrá
Das geräumige, nachhaltig produzierte Federmäppchen aus der LÄSSIG About Friends Schulkollektion gibt es in drei verschiedenen Farbkombinationen für Jungen und für Mädchen. S pravítkem, ořezávátkem, gumou a pastelkami od společnosti Staedtler® je pouzdro vybaveno vším, co je ve škole třeba.

Použitý materiál je vyrobený z recyklovaného polyesteru. Certifikát Repreve® potvrzuje, že produkty jsou vyrobené z použitých recyklovaných PET lahví. Tento systém je přátelský k životnímu prostředí a energeticky úsporný.

Lässig vyvíjí inovativní, veselé, živé a podmanivé výrobky pro celou rodinu. Kolekce značky Lässig jsou pestré a různorodé jako život sám. Inspirujeme se na ulici a přehlídkovými moly světa a díky týmové práci v týmu vyvíjíme tašky na věci pro batolata, různé látkové produkty a jiné krásné funkční věci. Množství oceněných produktů v posledních letech potvrzuje náš závazek k dalším návrhům, kvalitě a trvalé udržitelnosti. Lässig podporuje zodpovědné plnění rodičovské funkce díky praktickým produktům, které splňují nejen běžné každodenní potřeby. Z tohoto důvodu vyrábíme přebalovací tašky a výrobky pro děti výlučně z bezpečných a nezávadných materiálů.

Podrobnosti:
 • Rozměry: 14 x 4 x 20 cm
 • Hmotnost: 0,16 kg
 • Materiál: 100% polyester
 • Vybavení: pravítko, ořezávátko, guma, vysoce kvalitní pastelky od společnosti Staedtler®. Certifikát Repreve® zajišťuje, že použitý materiál je z recyklovaných PET lahví.
 • Čištění: otírat vlhkým hadrem
 • Příležitost: Schule
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Lässig

  Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

  Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.