Lilliputiens Hrací oblouk a naučná deka s motivem lesa
eko -32%

Lilliputiens Hrací oblouk a naučná deka s motivem lesa


Varianta:
  • Lilliputiens Hrací oblouk a naučná deka s motivem džungle
  • Lilliputiens Hrací oblouk a naučná deka s motivem lesa

MOC¹
3.217 Kč
Cena
2.176 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
1.041 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A324660

EAN: 5414834832730

Lilliputiens Hrací oblouk a naučná deka s motivem lesa
Tento text je přeložen automaticky.
Tato měkká hrací a učební deka z organické bavlny vybízí k mnoha aktivitám. Na věšáku, který se nad ním klene, visí tři chrastítka. Kontrastní barvy, aktivity a četné možnosti objevování stimulují smysly vašeho dítěte. Až vaše děťátko trochu povyroste, můžete chrastítka připevnit k dece a mašličku lze odejmout.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 100 x 94 x 47 cm
  • Materiál: žerzej a organická bavlna
  • Materiál uvnitř: 100% recyklovaný polyester - certifikováno
  • Věk: od 0 měsíců

Sponzorováno

product_detail_ad

Ekologie

Bio-bavlna

Organická bavlna pochází z kontrolovaného ekologického pěstování. Ten zakazuje používání chemických pesticidů a hnojiv a také používání geneticky modifikovaných osiv. Na jedné straně se tím chrání půda a podzemní vody před kontaminací a na druhé straně se spotřebuje méně vody než u konvenčně pěstované bavlny, protože půda má lepší možnosti zadržování vody. Střídavá výsadba také zajišťuje zdravější, a tím i odolnější půdu. Mezi pečetěmi, které označují výrobky z organické bavlny, jsou Global Organic Textile Standard (GOTS), Organic Content Standard a Better Cotten Initiative (BCI). Kromě označování ekologické bavlny zaručují GOTS a BCI také dodržování sociálních standardů v dodavatelském řetězci.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Lilliputiens Hrací oblouk a naučná deka s motivem lesa
Lilliputiens Hrací oblouk a naučná deka s motivem lesa
MOC¹ 3.217 Kč
2.176 Kč