Sbírejte babypoints!
Sbírejte babypoints!
Dnes až
10x více bodů!
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
lionelo Baby monitor Babyline 8.1
Cena
2.129 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A301563

EAN: 5902581658807

lionelo Baby monitor Babyline 8.1
Tento text je přeložen automaticky.
Vždy spolu
Elektronická chůvička Babyline 8.1 umožňuje rodičům sledovat, co se děje v jejich dětském pokoji. Díky zařízení, když batole klidně spí, může rodič provádět jiné činnosti a stále sledovat vše.

Více než video
Fotoaparát má vestavěný - v mikrofonu, reproduktoru a teplotním čidle, takže dětská chůva přenáší video, zvuk, informace o teplotě a alarmy. Varuje, když se úroveň teploty v místnosti změní (v jakémkoli rozsahu od 0 do 40 °). Pomocí stativu můžete snadno umístit kameru nebo ji připevnit na zeď.

Obousměrná komunikace
Přijímač je vybaven funkcí hlasového volání, která umožňuje rodičům mluvit z dálky a uklidněte své dítě. Jakmile dítě uslyší hlas rodičů, je klidnější a cítí se bezpečněji.

Praktická řešení - vysoce kvalitní ve dne i v noci
Použitím vhodného objektivu, fotoaparát může poskytnout jasný a detailní obraz. Zobrazené video bude jasné a viditelné bez ohledu na denní nebo noční dobu - dokonce i v úplné tmě. Automatický noční režim umožňuje chůvičce přizpůsobit odpovídající parametry konkrétní denní době. Babyline 8.1 má speciální IR diody, které nevyzařují červenou záři, takže nezasahují do klidného spánku dítěte.

Podrobný obrázek
Díky vysoké obnovovací frekvenci přenášený obraz je plynulý a nemá zpoždění. Chcete-li prodloužit provozní dobu zařízení, můžete v nabídce snížit frekvenci od 60 do 50 Hz. Přijímač je vybaven velkým (4,3palcovým) barevným displejem a montážním držákem.

Plné sledování
Babyline 8.1 vám umožní propojit až 4 kamery, což vám umožní k vytvoření kompletního kontrolního systému pro vaše dítě. Díky funkci videa je mohou rodiče umístit na mnoho míst, aby měli ještě větší důvěru v bezpečnost dítěte, nebo je umístit do různých místností, což je velmi užitečné například pro dvojčata. Široký pozorovací úhel (110 °) nabízí náhled na velkou plochu, díky níž bude nastavení jedné kamery fungovat i u zaneprázdněného dítěte.

Komfort pro dítě a rodiče - uklidňující ukolébavky
Dětská chůva může přehrávat 4 uklidňující melodie, které může rodič aktivovat na dálku ve správný čas. Hlasitost lze nastavit libovolně, můžete také opakovat vybranou melodii nebo celý seznam skladeb v nepřetržité smyčce.

Systém VOX - Úspora energie
Systém VOX je technologie což zajišťuje maximální úsporu energie a tedy dlouhou životnost bez dobíjení. Zařízení pracuje v pohotovostním režimu a když je detekován hlas, spustí se a přenáší obrázky a zvuk na obrazovku rodičů. Integrovaná vysokokapacitní baterie s kapacitou 1850 mAh poskytuje až 9 hodin výdrže baterie bez dobíjení baterie.

Snadná instalace s dlouhým dosahem
Monitor je lehký a praktický, má také nohu, aby ji bylo možné umístit do pohodlné polohy pro rodiče. Můžete také připevnit přijímač k pásu. Dosah až 300 m zajišťuje bezproblémový kontakt s dítětem i v několika místnostech nebo patrech.

Snadné použití s ​​oznamovacím systémem
Ačkoli Babyline 8.1 nabízí mnoho Díky praktické klávesnici je ovládání velmi intuitivní a jednoduché. Dětská chůvička je vybavena alarmem, který signalizuje, kdy se dítě probudí nebo kdy dojde ke ztrátě dosahu. Díky funkci upozornění si včas uvědomíte například plánované kojení nebo kojení.

Rozsah dodávky:
  • Monitor
  • Fotoaparát
  • Nabíječka baterií
  • Napájecí jednotka
  • Upevňovací kolíky kamery

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: lionelo Baby monitor Babyline 8.1
4
1 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 0
 
4 hvězdičky
| 1
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Načítání...

Naše nejprodávanější

lionelo Baby monitor Babyline 8.1
lionelo Baby monitor Babyline 8.1
2.129 Kč