Naše alternativa k vyprodanému výrobku

lionelo houpací lehátko Otto Cozy Grey
Momentálně vyprodáno
Cena
1.537 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A298128

EAN: 5902581658012

lionelo houpací lehátko Otto Cozy Grey
Tento text je přeložen automaticky.
Dětské odrážadlo Otto má na výběr 5 zvuků. Hlasitost zvuků lze upravit. Otto má 5 rychlostí houpání. Hračky mají pozitivní vliv na představivost a motoriku vašeho dítěte a při stisknutí vydávají zvuky.

Časovač lze naprogramovat tak, aby se funkce kolébky automaticky vypnula po 15, 30, 45 minutách nebo po úplném hodina Mimořádně tichý mechanismus neruší ostatní obyvatele domácnosti. Napájení: Síť nebo baterie, poskytuje až 180 hodin kývání.

Kompaktní a stabilní
Protiskluzové nožičky zabraňují náhodnému pohybu kolébky a chrání podlahu od škrábanců. Po složení houpačka Otto zabírá málo místa. Ideální také na cestování.

Bezpečnost a pohodlí
Odolný 5bodový postroj šetrný k pokožce pro větší bezpečnost. Měkké šité polstrování poskytuje vašemu dítěti pohodlí v každé situaci a měkký odnímatelný polštář podporuje hlavu dítěte.

Osvědčená kvalita
Produkt byl zkontrolován v několika krocích a prošla řadou interních kontrol a testů v nezávislé certifikační laboratoři Intertek.

Místo na hraní a odpočinek - relaxační zvuky přírody
Uklidňující zvuky přírody dávají dítěti dobrou náladu a uspávají ho. Otto má na výběr 5 uklidňujících zvuků. Hlasitost zvuků lze libovolně upravit.

Rychlost houpání
Odrážadlo Otto nabízí možnost přizpůsobit rychlost houpání podle nálady dítěte. Změna nastavení je extrémně snadná - nastavení se provádí pohodlným otočným knoflíkem.

Nastavitelná hračka
Závěsné hračky mají pozitivní vliv na rozvoj představivosti a motoriky od první dny života dítěte. Přátelské, interaktivní plyšové hračky se rychle stanou nejlepšími přáteli dítěte - při stisknutí vydávají zvuky. Držák lze umístit do 5 pozic.

Vysoce kontrastní prvky
Na poutku a krytu pásu je speciálně vytvořený potisk založený na kontrastních barevných kombinacích, které upoutají pozornost.

Bezpečné a stabilní
Protiskluzové nožičky zabraňují neúmyslnému pohybu kolébky a chrání podlahu před poškrábáním.

Robustní konstrukce
Rám je vyroben z vysoce kvalitního kovu, aby se při dlouhodobém používání nedeformoval.

Snadné skládání
Kolébka je vybaven pohodlným skládacím systémem pro kompaktní rozměry, což znamená, že Otto po složení skrývá málo místa a je také ideální pro cestování.

Montáž bez nářadí
Žádné další nástroje nejsou k dispozici k instalaci kolébky - výrobek je připraven k použití po vyjmutí z obalu a rozložení.

5bodový pás
Odolné pásky šetrné k pokožce nabízejí více bezpečnost - oni zajistěte, aby vaše dítě nevypadlo z houpačky. Délka popruhů může být libovolně nastavena tak, aby se vaše dítě cítilo pohodlně

Odnímatelné polstrování
Vysoce kvalitní, měkké polstrování se švy nabízí malému pohodlí v každé situaci. Materiál se snadno udržuje v čistotě a lze ho snadno vyjmout a v případě potřeby umýt.

Polštář
Měkký odnímatelný polštář podporuje hlavu dítěte.

S časovým spínačem
Časovač lze naprogramovat tak, aby se kolébková funkce automaticky vypnula po 15, 30, 45 minutách nebo celé hodině. Kolébka tak šetří energii, když batole usíná.

Tichý provoz
Výjimečně tichý mechanismus usnadňuje usínání dítěte a neruší ostatní členy domácnosti .

2 v 1: baterie a síťové napájení
Otto lze provozovat pomocí běžného kabelu nebo pomocí baterie, baterie umožňují až 180 hodin kývání.

Technické podrobnosti:
 • Rozměry (délka x šířka x výška): 57 x 55 x 67 cm
 • Skládací velikost (délka x šířka x výška) ): 74 x 30 x 15 cm
 • Hmotnost: 4,25 kg
 • Maximální zatížení: až 9 kg
 • Materiál: 100% polyester
 • Péče o povlečení: Praní na 30 ° C
Rozsah dodávky:
 • Houpací křeslo
 • Čelenka
 • 2 hračky
 • polštáře
 • napájecí kabel USB
 • návod k použití

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější