lionelo zábrana na postel Hanna Grey
Cena
958 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A301561

EAN: 5902581656049

lionelo zábrana na postel Hanna Grey
Tento text je přeložen automaticky.
Pohodlné pro rodiče - 66 cm vysoké
Hanna je jednou z nejvyšších postelí, které jsou na trhu k dispozici, takže se hodí i pro ty nejvyšší matrace. Pohoda vašeho dítěte je vždy 100% bezpečná.

Vzdušná síť
Síť je vyrobena z ekologického materiálu a je prodyšná. Zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu a umožňuje vám neustále sledovat vaše spící dítě. Zabraňuje také možnému oděru citlivé dětské pokožky.

Skládací
Zábrana postele, která se sklopí o 180 stupňů, se nemusí demontovat pokaždé, když se nepoužívá - po složení zůstává v místě instalace téměř neviditelný, ale lze jej okamžitě znovu sestavit.

Snadná montáž
Montáž je velmi snadná a je založena na zasunutí ramen bariéry mezi postelí a matrací. Zábranu postele lze zajistit dodávanými šrouby a spojovacími prostředky.

Komfort a bezpečnost
Speciální blokáda Standsafe chrání před náhodným složením zábrany postele. Zaručuje, že zábrana postele se automaticky nesklopí pod možným tlakem dítěte.

Bezpečnostní pásy
Popruhy poskytují dodatečnou ochranu bariéry postele a vytvářejí protisílu k hmotnost dítěte, které se o něj opírá.

Stabilní konstrukce
Rám bariéry postele je vyroben z lehkého, ale velmi pevného hliníku, při používání se nedeformuje a zaručuje plná bezpečnost až do tlaku 27 kg.

Pro domácnost a cestování
Našu zábranu do postele můžete použít nejen doma, ale i během svých cest jako náhradu za drahé cestovní postel.

Náhrada za malou postel
Použitím bariéry do postele Hanna můžete okamžitě koupit větší postel pro vaše dítě a ušetřit tak náklady na menší mezilehlou postel. Závora do postele je investicí po celá léta!

Úspora místa
Díky malým rozměrům lze Hannu snadno skladovat - lze ji uložit pod postel, do skříňky nebo na jakémkoli jiném volném místě.

Technické podrobnosti:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 150 x 35 x 66 cm
  • materiál: 100% polyester
Rozsah dodávky:
  • Chránič postele
  • Bezpečnostní pásy

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

lionelo zábrana na postel Hanna Grey
lionelo zábrana na postel Hanna Grey
958 Kč