LITTLE TIKES 4-v-1 Trike Basic Edition - modrá
Momentálně vyprodáno

LITTLE TIKES 4-v-1 Trike Basic Edition - modrá

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 2.780 Kč
2.134 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 646 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A128199

LITTLE TIKES 4-v-1 Trike Basic Edition - modrá
4-in-1 Trike Basic Edition - modrá
Číslo výrobku: 634314E4

Tříkolka je perfektní vozidlo 4-v-1. Posuvné vozidlo a tříkolka v jednom - dle motorického vývoje Vašeho dítěte.

Když jdete na procházku, můžete nechat kočárek klidně doma, protože praktická tříkolka skýtá rodičům a dětem pohodlí dětského vozidla, které může rodič tlačit. Díky bezpečnostnímu madlu, skořepinové sedačce pro vzpřímené držení těla sedí dítě pohodlně a je dobře chráněno. Vodící tyč může rodičům pomoci při jízdách.

Když je dítě unavené, lze přepnou na volnoběh a řidítka se tak blokují. Šlapky lze také přepnout na volnoběh. Vzadu se dají převážet oblíbené hračky.

Praktické je, že jak děti rostou, roste s nimi i tříkolka.

Podrobnosti:
- S mnohým příslušenstvím
- 9 měsíců až 3 roky

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.