Sbírejte babypoints!
Sbírejte babypoints!
Dnes až
10x více bodů!
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.

Naše alternativa k vyprodanému výrobku

LULANDO houpačka FRILL, šedá
Momentálně vyprodáno
Varianta:

Cena
2.878 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A265130

EAN: 5902659885357

LULANDO houpačka FRILL, šedá
Houpačka je skvělým vybavením do každého dětského pokoje. Je ideální nejen do interiéru, ale i venku - na balkon, terasu - a lze ji zavěsit kdekoli v domě. Houpačka byla navržena s ohledem na nejmenší až do tělesné hmotnosti 15 kg, kteří umějí sedět samostatně a bez pomoci. Sedadlo i polštář byly vyrobeny z velmi odolného, otěruvzdorného a pohodlného čalouněného materiálu. Výplň polštářů je vyrobena z načechraných a antialergických silikonových vláken. Houpačky byly vyrobeny v Polsku z vysoce kvalitního a odolného borovicového dřeva. Houpačka je vybavena silnými lany ze 100% bavlny. Délka každého lana je 250 cm, takže je možné volně nastavit výšku houpačky. Kovové kroužky jsou pro snadnou montáž houpačky součástí dodávky. Houpačka nemá ostré hrany.

Podrobnosti:
  • Rozměry: Šířka: 35 x 35 cm, nastavitelná délka lana: až 250 cm

Pozor!
Použití za dohledu dospělého!
Maximální tělesná hmotnost dítěte do 15 kg.
Pouze pro děti, které samy umí sedět bez dopomoci.
Na houpačce se může najednou houpat pouze jedno dítě.
Zboží používejte dle návodu na použití.
Před umístěním dítěte do houpačky si pozorně přečtěte montážní pokyny.
Udržovat mimo oheň.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější