Lulla panenka Lilac: spící panenka se skutečným srdečním tepem

Lulla panenka Lilac: spící panenka se skutečným srdečním tepem


Varianta:
 • Lulla panenka Lilac: spící panenka se skutečným srdečním tepem
 • Lulla panenka Coral: panenka usínání se skutečným srdečním rytmem
 • Lulla panenka Sky: spící panenka se skutečným srdečním tepem

Cena
1.590 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 3-6 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A280183

EAN: 0794604368405

Lulla panenka Lilac: spící panenka se skutečným srdečním tepem
Tento text je přeložen automaticky.
Lulla panenka - plyšový společník se srdečním rytmem a dechovým zvukem. Lulla panenka: plyšová panenka se srdečním tepem & známý zvuk dýchání. Umožňuje dětem usnout uvolněně & lepší: ještě spát! Panenka Lulla je dokonalým společníkem ve spaní pro vaše nejmenší. Je to úžasně měkké a mazlivé. Uklidňující zvuk dýchání Lulla Doll pomáhá vašemu malému pokladu pohodlně spát a uvolnit se. Pozitivní účinky podporované panenkou Lulla jsou:

 • Delší nepřerušované fáze spánku
 • Stabilnější rytmus tluku a dechu
 • Snižuje riziko zástavy dýchání a náhlé kojenecké smrti
 • Zvýšená pohoda a méně stresu
 • Zdravější spánkové vzorce
Lulla panenky jedinečný Design a jeho funkce jsou výsledkem vědecké výsledky, které prokazují pozitivní účinky fyzické blízkosti. každý detail panenky Lulla byl vyvinut s velkou láskou a péčí. Během tříletého vývoje jsme měli neocenitelnou pomoc lékařů, zdravotních sester, porodních asistentek, psychologů, techniků a mnoha rodičů. V našich studiích 86% z mnoha tisíc uživatelů uvedlo, že se jejich děti celkově cítily bezpečnější. Dalších 73% uvedlo, že děti spaly výrazně déle a bez přerušení.

Slyšení - Lulla hraje na základě jógové techniky „Ocean Breath“ stabilní srdeční rytmus a skutečné dechové zvuky až 8 hodin. osvědčený uklidňující účinek.

Feel - Materiál panenky Lulla je extra měkký, takže děti cítí mírné vibrace srdečního rytmu.

Vůně - Díky kontaktu s tělem může panenka Lulla absorbovat vůně pečovatele, čímž dáte dítěti další pocit bezpečí a rodičovské bezpečnosti.

Vzhled - genderově neutrální a jednoduchý designový design činí z panenky Lulla ideální společník pro spaní pro všechny děti. Výzkum ukázal, že děti reagují intenzivněji na věci s rysy lidské tváře a přijímají je rychleji.

Bezpečnost - Lullas celý Designový systém je navržen pro bezpečnost a testován pro bezpečnost. Je lehký, netoxický a suchým zipem může být bezpečně připevněn k zádům. Reprodukce zvuku je nastavena na příjemnou a bezpečnou hlasitost 65 dB. Lulla lze prát v pračce pomocí odnímatelné zvukové jednotky, takže je bezpečnější používat pro děti se slabým imunitním systémem nebo s respiračními chorobami.

Details:
 • rozměry: 35 x 20 x 5 cm
 • Materiál: 80% bavlna, 20% polyester, výplň 100% polyester
 • Věk: od 0 měsíců
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  Lulla panenka Lilac: spící panenka se skutečným srdečním tepem
  1.590 Kč