Lulla panenka Sky: spící panenka se skutečným srdečním tepem

Lulla panenka Sky: spící panenka se skutečným srdečním tepem


Varianta:
 • Lulla panenka Sky: spící panenka se skutečným srdečním tepem
 • Lulla panenka Coral: panenka usínání se skutečným srdečním rytmem
 • Lulla panenka Lilac: spící panenka se skutečným srdečním tepem

Cena
2.182 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A280181

EAN: 0611720967896

Lulla panenka Sky: spící panenka se skutečným srdečním tepem
Tento text je přeložen automaticky.
Lulla panenka - plyšový společník se srdečním rytmem a dechovým zvukem. Lulla panenka: plyšová panenka se srdečním tepem & známý zvuk dýchání. Panenka Lulla je dokonalým společníkem ve spaní pro vaše nejmenší. Je to úžasně měkké a mazlivé. Uklidňující zvuk dýchání Lulla Doll pomáhá vašemu malému pokladu spát pohodlně a uvolněně, pozitivní účinky podporované panenkou Lulla jsou:

 • Delší nepřerušované spánkové fáze
 • Stabilnější srdeční rytmus a rytmus dýchání
 • Snižuje riziko zástavy dýchacích cest a náhlého úmrtí kojenců
 • Zvýšená pohoda a méně stresu
 • Zdravější vzorce spánku
Lulla panenky jedinečný Design a jeho funkce jsou výsledkem vědeckých výsledků, které prokazují pozitivní účinky fyzické blízkosti. každý detail panenky Lulla byl vyvinut s velkou láskou a péčí. Během tříletého vývoje jsme měli neocenitelnou pomoc lékařů, zdravotních sester, porodních asistentek, psychologů, techniků a mnoha rodičů. V našich studiích 86% z mnoha tisíc uživatelů uvedlo, že se jejich děti celkově cítily bezpečnější. Dalších 73% uvedlo, že jejich děti spaly podstatně déle a bez přerušení.

Poslech - Lulla hraje až 8 hodin rovnoměrný srdeční rytmus a skutečné dechové zvuky, založené na jógové technice „oceánský dech“ a mají osvědčený uklidňující účinek.

Feel - Materiál panenky Lulla je extra měkký, takže děti cítí mírné vibrace srdečního rytmu.

Vůně - Díky kontaktu s tělem může panenka Lulla absorbovat vůně pečovatele, která dítěti dává další pocit bezpečí a rodičovské bezpečnosti.

Vzhled - genderově neutrální a jednoduchý designový design činí z panenky Lulla ideální spící společník pro všechny děti. Výzkum ukázal, že děti reagují intenzivněji na věci s lidskými vlastnostmi a rychleji je přijímají.

Bezpečnost - Lullas celý Design je navržen pro testování bezpečnosti a bezpečnosti. Je lehký, netoxický a může být připevněn k zádům suchým zipem. Reprodukce zvuku je nastavena na příjemnou a bezpečnou hlasitost 65 dB. Lulla lze prát v pračce pomocí odnímatelné zvukové jednotky, což je bezpečnější pro děti se slabým imunitním systémem nebo s respiračními chorobami.

Details:
 • rozměry: 35 x 20 x 5 cm
 • Materiál: 80% bavlna, 20% polyester, výplň 100% polyester
 • Věk: od 0 měsíců
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  Lulla panenka Sky: spící panenka se skutečným srdečním tepem
  2.182 Kč