Dnes sleva až 1750 Kč!
Dnes sleva až 1750 Kč!
Vyberte si svůj
slevový KUPON
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
LUPPEE kbelík na koupání s rukojetí na vodu a pleny v bílé barvě

LUPPEE kbelík na koupání s rukojetí na vodu a pleny v bílé barvě


Cena
260 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A302656

EAN: 5902860656937

LUPPEE kbelík na koupání s rukojetí na vodu a pleny v bílé barvě
Tento text je přeložen automaticky.
B aden vašeho dítěte je pro vás jednou z nejdůležitějších činností. Vyžaduje soustředění, pozornost, trpělivost a především velkou péči. Během koupání by mělo být pohodlné nejen pro vaše dítě, ale i pro vás. S tímto vědomím značka LUPPEE přidala do svého rozsáhlého sortimentu další praktický a užitečný produkt. Jedná se o kbelík s pohodlnou rukojetí a víkem. S gadgetem od LUPPEE budete spokojeni, protože zajišťuje pohodlí při každodenní péči o vaše dítě, například jej můžete použít k naplnění dětské vaničky vodou a poté jej rychle a snadno vyprázdnit. Výrobek lze použít různými způsoby, například jako koš na opotřebované pleny, nádobu na máčení gázových plen a pro skladování špinavého oblečení na praní. Je také perfektní jako košík na hračky ke koupání.

Materiál:
Kbelík s víkem na vodu a plenky je vyroben z vysoce kvalitního plastu, který je bezpečný pro vaše dítě. Nezpůsobuje nežádoucí alergické reakce u dětí. Neobsahuje ani bisfenol (BPA - škodlivá látka, která se často stále používá při výrobě plastových předmětů, což má negativní vliv na vývoj a zdraví kojenců). Ve srovnání s konkurencí se vyznačuje přesnou výrobou. I při častém používání je zajištěno, že si zachová svoji plnou funkci. Vědro se vyznačuje svou lehkostí a praktičností. Vyžaduje také malý prostor v koupelně. Ačkoli nemá žádné barevné ozdoby, v koupelně vypadá opravdu krásně a stylově. Gadget spolu se třemi výrobky od LUPPEE tvoří dokonalou sadu pro koupelnu: funkční vanu, nastavitelný stojan a pohodlné sedadlo. Společnost LUPPEE vyrábí celou řadu produktů v Evropské unii.

Podrobnosti o produktu:
  • Design: Bílá
  • Rozměry: 35 cm (délka) x 25 cm (šířka) x 26 cm (výška)

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

LUPPEE kbelík na koupání s rukojetí na vodu a pleny v bílé barvě
LUPPEE kbelík na koupání s rukojetí na vodu a pleny v bílé barvě
260 Kč