LUPPEE stojan na vaničku výškově nastavitelný pro vanu 84 cm v bílé barvě

LUPPEE stojan na vaničku výškově nastavitelný pro vanu 84 cm v bílé barvě


Cena
1.076 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A302665

EAN: 5902860656944

LUPPEE stojan na vaničku výškově nastavitelný pro vanu 84 cm v bílé barvě
Tento text je přeložen automaticky.
Pro vás je Baby-B aden jedním z nejdůležitějších opatření péče. Vyžaduje pozornost, soustředění a především hodně péče. Mělo by to být pohodlné nejen pro vaše dítě, ale také pro vás. Ohýbání dětské vaničky je minulostí! Dnes jsou moderní a pohodlná řešení, která výrazně usnadňují péči o vaše dítě, na denním pořádku. Společnost LUPPEE nabízí inovativní a mimořádně pohodlný produkt, díky kterému je péče o dítě mnohem jednodušší.
Jedná se o stabilní, 3krát výškově nastavitelný stojan na vanu, který si můžete přizpůsobit svým potřebám. Tato funkce vám nabízí náležité pohodlí s adenem Baby-B a zároveň chrání vaši páteř. Účelem tohoto produktu je vytvořit vhodné a bezpečné podmínky pro kojence a jejich pečovatele v B adenu.
Nákup vaničkového stojanu vám přináší dvě výhody: B aden bude jedinečným zážitkem pro vaše dítě i pro vás. Výrobek je doplněn malými přihrádkami na koupelnové doplňky, jako jsou hračky, osušky nebo pleny.

Materiál:
Stabilní vanový stojan LUPPEE je vyroben z materiálů, které jsou pro kojence zcela bezpečné. Neobsahují bisfenol (BPA), který se jinak široce používá při výrobě plastových výrobků a mohl by negativně ovlivnit zdraví a vývoj dítěte. LUPPEE - Výrobky jsou odolné a nerozbijí se ani při častém používání. Snadno se s nimi manipuluje a lze je snadno uložit. Stojan na vanu od LUPPEE má jednoduchý design a perfektně se hodí do každé koupelny. Velkou výhodou stojanu je, že při skládání zabírá málo místa, a proto jej lze snadno uložit do skříňky nebo diskrétně do rohu. Stojan tvoří ideální sestavu s dětskou vaničkou LUPPEE 84 cm.

Podrobnosti o produktu:
  • Design: Bílá
  • Rozměry: 46 cm (délka) x 70 cm (šířka) x výška v závislosti na nastavení stojanu: 90 cm, 94 cm, 98 cm, 102 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

LUPPEE stojan na vaničku výškově nastavitelný pro vanu 84 cm v bílé barvě
LUPPEE stojan na vaničku výškově nastavitelný pro vanu 84 cm v bílé barvě
1.076 Kč