MACLAREN Korbička Soft XLR Carrycot silver

MACLAREN Korbička Soft XLR Carrycot silver


Cena
4.550 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A201840

MACLAREN Korbička Soft XLR Carrycot silver
MACLAREN Korbička Soft XLR se hodí pro novorozence. Poloha vleže je doporučována zdravotními experty pro správný vývoj dítěte. Jednoduché a bezpečné upevnění na podvozku kočárku pomocí klipsu na pásu. Při montáži proti směru jízdy mají rodiče dohled nad dítětem. Adaptéry nejsou třeba pro upevnění korbičky. Sluneční stříška s UPF 50+ chrání miminko před sluncem, deštěm a větrem. Ultra měkká, prodyšná podšívka a polstrovaná, nepromokavá matrace znamenají optimální pohodlí. Jednoduché čištění díky odnímatelnému, pratelnému potahu matrace. Včetně integrovaných popruhů pro snadný a bezpečný přenos Vhodné pro děti od narození do 9 kg a ca. 65 cm. Korbička je vhodná pro všechny modely Maclaren Techno XLR od ledna 2012.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

MACLAREN Korbička Soft XLR Carrycot silver
4.550 Kč
Top značky