Jarní překvapení
Jarní překvapení
Vyberte si
kupón
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
MACLAREN Vložka na sezení Major Elite Cardinal Charcoal
Momentálně vyprodáno

MACLAREN Vložka na sezení Major Elite Cardinal Charcoal


  • MACLAREN Vložka Major Soft Blue/Navy

Cena 2.087 Kč Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A239382

MACLAREN Vložka na sezení Major Elite Cardinal Charcoal
Vyvinut pro speciální potřeby

Dobře polstrované sedátko Major Elite nabízí dětem větší pohodlí a optimální relaxaci při jízdě! Dobře polstrované sedátko Major Elite nabízí dětem větší pohodlí a optimální relaxaci při jízdě! Vložka sedáku je vyrobena z odolné tkaniny, omyvatelná a dobře polstrovaná pro větší pohodlí. Montáž je rychlá a nekomplikovaná.

Detaily:
  • Pro lepší pohodlí při sezení, chrání plochu k posezení,omyvatelná
  • Prodyšné mikrovlákno
  • Š x H x V: 43 x 0,5 x 93 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Top značky