MAGFORMERS® Dino Rano Set 15 ks
Momentálně vyprodáno

MAGFORMERS® Dino Rano Set 15 ks

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.099 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A216037

MAGFORMERS® Dino Rano Set 15 ks
Sada Dino Rano 15 ze série Monster set obsahuje vedle 6 magnetků mnoho příslušenství pro nekonečnou zábavu. Sestav si svého oblíbeného dinosaura. Dále je k dispozici: Sada Dino Rano 9 jako rozšíření tvé sbírky Magformers.

Detaily výrobku:
  • Materiál: Plast s pevnými neodymovými magnety
  • Obsah: 15 dílů
  • Věk: od 3 let

Upozornění
Není vhodné pro děti do 3 let. Tento výrobek obsahuje malé magnety. Spolknuté magnety se mohou ve střevě navzájem přitahovat a způsobit vážná zranění. Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, pokud dojde ke spolknutí magnetu.
Prosím, čistěte stavebnici pouze vlhkým hadříkem a bez přídavných čističů.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.