Magnet a tabule Janod Magic, skládací a přenosné

Magnet a tabule Janod Magic, skládací a přenosné


Cena
920 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A272979

EAN: 3700217350147

Magnet a tabule Janod Magic, skládací a přenosné
Tento text je přeložen automaticky.
"Multifunkční hračka, pohodlně zabalená v přenosném praktickém dřevěném pouzdře. Uvnitř magické tabule na jedné straně, s odpovídajícím perem. Rukojeť musí být tlačena pouze zleva doprava a namalovaný obrázek zmizí, jako by magií!

Na druhé straně je magnetická deska se 42 magnety (27 písmen, 10 číslic a 5 znaků), která pomáhá hravě se naučit sázku Alpha a první aritmetické úkoly. Venku na jedné straně skutečná břidlicová deska s křídou a houbou. Na druhou stranu ""Bílá tabule"" pro psaní s omyvatelným perem (není součástí balení).

Praktické: Vaše dítě si může vzít kufr kdekoli s rukojetí. Po přehrání se všechno příslušenství vejde. Pouzdro je velmi kompaktní a šetří místo.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 37 x 4 x 30 cm
  • Obsah: 42 magnetů, 1 křída, 1 houba
  • Skládací a přenosné
  • Věk: od 3 let

esteem
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými částmi."

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Magnet a tabule Janod Magic, skládací a přenosné
Magnet a tabule Janod Magic, skládací a přenosné
920 Kč