malá chrastítko Lotta
  • malá noha Baby chrastítko Ludwig
  • malá noha chrastítko Lex

Cena
168 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A282161

EAN: 4020972105189

malá chrastítko Lotta
Tento text je přeložen automaticky.
Rachotění nadšení pro vás!

Malé ruce mohou toto dítě chrastítko obzvlášť dobře uchopit. Když se chrastítko otřese, uslyšíte a uvidíte malé dřevěné kuličky, které klátily podél mříží. S krásnými barvami a roztomilými motivy přátel Lotta, Lex a Ludwig můžete podrobně prozkoumat zvukové, barevné a tvarové světy a také vycvičit své motorické dovednosti. Díky barvám odolným vůči slinám je tato dřevěná chrastítko zcela neškodná. Skvělá učební hračka pro všechny smysly!

Detaily:
  • Výška opatření: přibl. 8,5 cm, Ø cca. 6 cm
  • Materiál: Dřevo
  • Věk: od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

malá chrastítko Lotta
168 Kč