malá noha ® Baby swing komfort
Cena
1.002 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 3-6 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A290779

EAN: 4020972115843

malá noha ® Baby swing komfort
Tento text je přeložen automaticky.
Opatrně houpejte, sledujte okolí, odpočívejte. Tato houpačka vyrobená z vysoce kvalitního bukového dřeva je místem odpočinku a oblíbeným místem k odpočinku. Čtyři příčné vzpěry poskytují oporu a bezpečnost. Lehce ošetřitelná tkanina se dokonale přizpůsobí tvaru těla dítěte. A: tato houpačka roste s vámi!

Polštář umožňuje zmenšit velikost sedadla - ideální pro mladší děti od 18 měsíců. Později lze polštář vyjmout. Díky jednoduchému modernímu designu a nenápadnému zbarvení se dítě v dětském pokoji otáčí. Již sestavené, a proto „připravené k houpání“. S robustními, délkově nastavitelnými lany a kovovými lringen a šroubovými karabinami pro zavěšení.

Detaily produktu:
  • Rozměry délky lana: cca. 116 cm
  • rozměry houpačka (délka x šířka x výška): cca. 33 x 33 x 58 cm
  • Maximální nosnost: 60 kg
  • Materiál: dřevo, Metal l, textilie
  • Článek s vyraženou kartou / zavěšením
  • Věk: od 18 měsíců
Pozor
Nevhodné pro děti do 18 měsíců. Nebezpečí poranění!
Pouze pro domácí použití.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

malá noha ® Baby swing komfort
1.002 Kč