malá noha chrastítko Lex
  • malá chrastítko Lotta
  • malá noha Baby chrastítko Ludwig

Cena
156 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A282100

EAN: 4020972106575

malá noha chrastítko Lex
Tento text je přeložen automaticky.
Rachotící nadšení s Lexem Foxem!

Malé ruce mohou tohoto chrastítka obzvláště dobře uchopit. Když se chrastítko otřese, uslyšíte a uvidíte malé dřevěné kuličky, které klátily podél mříží. S krásnými barvami a roztomilými motivy přátel Lotta, Lex a Ludwig můžete detailně objevit zvuky, barvy a formy světů a procvičit své motorické dovednosti. Tato dřevěná dětská hračka je díky barvám odolným vůči slinám zcela neškodná. Skvělá učební hračka pro všechny smysly!

Detaily produktu:
  • Výška opatření: cca. 8,5 cm, Ø cca. 6 cm
  • Materiál: Dřevo
  • Věk: od 0 měsíců

Příslušenství

Cena
200 Kč
Cena
168 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

malá noha chrastítko Lex
156 Kč