malá noha Dětská kniha Ludwig

malá noha Dětská kniha Ludwig


Cena
195 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A282336

EAN: 4020972108623

malá noha Dětská kniha Ludwig
Tento text je přeložen automaticky.
Prozkoumejte svět společně s Lottou, Lexem a Ludwigem!

Ať už rozpoznáte tvary, uchopíte vzory nebo objevíte kontrasty - s novou sérií dětských knih o třech přátelích lze tato témata prozkoumat hravě. Na základě charakteristik, které jsou prokazatelně primárně vnímány vaším dítětem, poskytují dřevěné knihy cílenou podporu pro první smyslové vnímání. Vyrobeny z odolného dřeva a odolné vůči slinám, knihy se snadno čistí a rychle se čistí. První černobílé kontrasty lze prozkoumat společně s humornou kozou Ludwigem.

Podrobnosti:
  • rozměry: ca. 9 x 9 x 2,5 cm
  • Věk: od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

malá noha Dětská kniha Ludwig
195 Kč