malá noha Domino Rally
Cena
859 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A281731

EAN: 4020972114020

malá noha Domino Rally
Tento text je přeložen automaticky.
Klasika Domino pro mladé i staré!

Tato hra Domino poskytuje skvělou zábavu po celé řadě. S celkem 490 různými barevnými dřevěnými díly domino si můžete vybudovat vzrušující kurz domino. Další dřevěné tvary a schody zde zvyšují stupeň obtížnosti. Na konci je brána se zvony čekající na poslední domino. Zde se malí vynálezci stávají velkými staviteli, kteří mohou pomocí této klasické hry zlepšit svou schopnost soustředit se a dát své kreativitě volnou ruku hravým způsobem. Vzrušující herní zážitek, že by žádný dětský pokoj neměl být!

Podrobnosti:
  • Rozměry zvonice cca. 9 x 3 x 9,5 cm
  • Rozměry domino cca. 4,5 x 2 x 0,5 cm
  • Materiál: dřevo, Metal l, látka
  • Obsah: 490 dílů
  • Věk: od 3 let
úcta
Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

malá noha Domino Rally
859 Kč