malá noha ® Elephant baby walker

Cena
1.936 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A290744

EAN: 4020972116079

malá noha ® Elephant baby walker
Tento text je přeložen automaticky.
Slon pro všechno!

Tento abstraktní dřevěný slon nabízí na pěti stránkách multifunkční hru a zábavnou výuku. Duha a její barvy jsou jejím ústředním designovým prvkem. Při zapojování, tlačení a skládání začátečníci procvičují své motorické dovednosti a získávají informace o barvách, tvarech a číslech. Pogumovaná kola umožňují dětem běžet bezpečně a tiše.

Pod zavěšeným víkem s ochranou proti sevření je prostor pro oba prvky zástrčky a oblíbené hračky. Díky plynulé nápravě je vozík snadno ovladatelný a robustní. Díky brzdovému systému se při učení chůze nemůže stát nic. Tabule povzbuzuje děti, aby se tvořily křídou! Brzda umožňuje kontrolované zasunutí vozíku po podlaze a plynulá náprava poskytuje lepší zážitek z jízdy. Praktický spoluhráč pro běžecké začátečníky, který zaujme atraktivním designem pro mladé i staré.

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): cca. 42 x 39 x 42 cm
  • Rozměry rukojeti výška: cca. 41 cm
  • Materiál: dřevo, plast, Kov l
  • Věk: od 12 měsíců
Pozor
Použití pod přímý dozor dospělých.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

malá noha ® Elephant baby walker
1.936 Kč