malá noha Giants Mikado Active

malá noha Giants Mikado Active


Cena
466 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A261439

EAN: 4020972120304

malá noha Giants Mikado Active
Tento text je přeložen automaticky.
U tohoto obra Mikado z malé nohy je nutná stálá ruka.

Hra ve formátu XXL trénuje koordinaci ruka-oko, soustředění a trpělivost, protože hráči musí vytáhnout jednu z přírodních dřevěných tyčinek vyrobených z FSC® 100% certifikované dřevo ze stohu, aniž by se ostatní tyčky pohybovaly.

Různý počet barevných linek označuje počet bodů za každou tyč. Nadčasová a klasická hra, která je také ideální pro venkovní použití a poskytuje vzrušující zábavu i ve větších týmech. Kdo vyhraje další hru?

Podrobnosti:
  • Rozměry Mikado Délka: 90 cm
  • Rozměry průměr: cca. 1 cm
  • Obsah: 31 dílů
  • Věk: od 4 let
úcta
Nevhodné pro děti pod čtyři roky. Nebezpečí poranění!
Před každým použitím zkontrolujte, zda nedošlo k poškození. Prosím uschovejte tyto informace pro případnou korespondenci!

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

malá noha Giants Mikado Active
466 Kč