malá noha Gripper Lotta s perlami
Cena
149 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A282291

EAN: 4020972105134

malá noha Gripper Lotta s perlami
Tento text je přeložen automaticky.
Je zábavné hrát si s tímto drapákem!

Tyto roztomilé přilnavé prsteny s perlami dobře padnou do ruky a rychle přitahují pozornost dítěte barevnými, bezpečně vázanými perlami, které při otřesech vydávají vzrušující zvuky. Milí přátelé Lotta, Lex a Ludwig cvičí motoriku a je zaručeno, že nebudou tak rychle vyřazeni z ruky. Rukojeť je vyrobena z vysoce kvalitního dřeva a má lakovaný povrch odolný vůči slinám. Zasněná malá ovce Lotta je určitě nejoblíbenější v prošívané přikrývce!

Podrobnosti:
  • rozměry: ca. 10 x 7 x 1,5 cm
  • Materiál: Dřevo
  • Věk: od 0 měsíců

Příslušenství

Cena
149 Kč
Cena
192 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

malá noha Gripper Lotta s perlami
149 Kč