Naše alternativa k vyprodanému výrobku

malá noha houpačka houpačka XL
Momentálně vyprodáno

malá noha houpačka houpačka XL


Cena
1.580 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A281769

EAN: 4020972120021

malá noha houpačka houpačka XL
Tento text je přeložen automaticky.
Mimořádně velká houpací zábava pro vás a vaše přátele! S tímto houpacím hnízdem vyrobeným z odolného materiálu jde velmi vysoko do vzduchu.

Mimořádně velké sedadlo sedí dva milovníky houpačky najednou. Měkké sedadlo je zavřeno, aby při pohledu do nebe vypadl žádný rocker, a jeho pevný systém odpružení nabízí zaručenou bezpečnost pro interiér i venku. Díky materiálu odolnému proti povětrnostním vlivům, výškově nastavitelnému zavěšení s pojistným kroužkem a nastavovacím okem je toto hnízdo houpačka perfektním vybavením pro venkovní i vnitřní hry se spoustou zábavných faktorů.

Detaily:
  • Rozměry: Houpačka: Ø cca. 110 cm
  • Rozměry délka lana: cca. 180 cm
  • Maximální nosnost: 150 kg
  • Materiál: plast, Kov l, látka
  • Věk: od 3 let
úcta
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí poranění!
Pouze pro domácí použití.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější