malá noha Motorikhaus stabilní

malá noha Motorikhaus stabilní


Cena
541 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A281994

EAN: 4020972103154

malá noha Motorikhaus stabilní
Tento text je přeložen automaticky.
Tato dřevěná chata se ukáže jako krásná motorická hračka.

Každý klíč se sem vejde do dveří. Gumové pásky je udržují otevřené, když jsou otevřené. Kostky mají také různé tvary, které musí být vloženy do příslušného otvoru. K přepravě se používá šňůra. Tento malý dřevěný dům se ukázal být motorickou hračkou. Každý klíč vejde do dveří. Gumové pásky je udržují otevřené, když jsou otevřené. Kostky mají různé tvary, které musí být také vloženy do příslušného otvoru. K přepravě se používá šňůra. Dům tedy lze vždy vzít sebou.

Detaily produktu:
  • Rozměry domu: cca. 20 x 16 x 15 cm
  • Rozměry klíče: cca. 7,5 x 4,5 x 1,5 cm
  • Věk: od 12 měsíců
úcta
Nevhodné pro děti do 12 měsíců. Před každým použitím zkontrolujte, zda nedošlo k poškození! Tuto poznámku si prosím uschovejte pro případnou korespondenci.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

malá noha Motorikhaus stabilní
541 Kč