malá nožní ruka Ludwig s perlami
Cena
152 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A282353

EAN: 4020972106506

malá nožní ruka Ludwig s perlami
Tento text je přeložen automaticky.
Tento handrim je spousta legrace!

Tyto roztomilé kroužky na uchopení korálků dobře padnou do ruky a rychle upoutají pozornost vašeho dítěte pomocí barevných, bezpečně vázaných korálků, které při otřesech vydávají vzrušující zvuky. Milující přátelé Lotta, Lex a Ludwig také cvičí motoriku a je zaručeno, že nebudou tak rychle vyřazeni z ruky. Rukojeť je vyrobena z vysoce kvalitního dřeva a má lakovaný povrch odolný vůči slinám. Koza Ludwig je věrným spoluhráčem!

Podrobnosti:
  • rozměry: ca. 10 x 7 x 1,5 cm
  • Materiál: Dřevo
  • Věk: od 0 měsíců

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

malá nožní ruka Ludwig s perlami
malá nožní ruka Ludwig s perlami
152 Kč