malý klepací dům
Cena
366 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A282182

EAN: 4020972110848

malý klepací dům
Tento text je přeložen automaticky.
Kdo klepe?

Tento jarní dřevěný dům má všechno! Čtyři dřevěné kuličky různých barev mají být prolomeny správnými výklenky na střeše pomocí kladiva.

Takže rozpoznávání barev může být trénováno hravým způsobem a může být trénován rozvoj obratnosti. Dřevěné kuličky se rychle pohybují integrovanými dveřmi a lze je snadno vyjmout. Úžasná zábava s využitím energie!

Podrobnosti:
  • Rozměry domu: ca. 13 x 17 x 15 cm
  • Rozměry koule: Ø cca. 5 cm
  • Materiál: Dřevo
  • Věk: od 18 měsíců

úcta
Nevhodné pro děti do 18 měsíců! Před každým použitím zkontrolujte, zda nedošlo k poškození! Tuto poznámku si prosím uschovejte pro případnou korespondenci.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

malý klepací dům
malý klepací dům
366 Kč