Děkujeme ➤ Kupóny pro Vás!
Děkujeme ➤ Kupóny pro Vás!
Sleva až
1750 Kč!
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
MAM 2v1 Prsní pumpa zelená
Cena
3.481 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A287360

EAN: 9001616698576

MAM 2v1 Prsní pumpa zelená
Tento text je přeložen automaticky.
"MAM 2v1 odsávačka - jedinečná kombinace kapesního počítače prsní pumpa a elektrické čerpadlo. První měsíce s dítětem jsou pro rodiče velmi speciální, ale mohou být také velmi vzrušující. Je dobré vědět, že byla vyvinuta inovativní a pohodlná mateřská pumpa MAM, která poskytuje zcela novou úroveň flexibility při vyjadřování mateřského mléka. Čerpadlo může být přeměněno z elektrického čerpadla na manuální odsávání za pouhé 2 snadné kroky. Použití jako elektrické prsní čerpadlo je ideální pro pravidelné čerpání. Díky integrované dobíjecí baterii s dobou provozu až 5 hodin umožňuje matce a dítěti dostatek mobility. Díky manuální funkci může být mateřské mléko čerpáno zcela nezávisle na napájení a baterii - pro maximální flexibilitu.

Aby bylo čerpání obzvláště příjemné, čerpadlo má stimulační režim, který stimuluje tok mléka a režim pro čerpání mateřského mléka. Oba režimy mají 9 úrovní pro individuální nastavení intenzity čerpadla. Na displeji se zobrazí aktivní režim a nastavená úroveň. V případě potřeby lze pro čerpání použít měkkou nálevkovou vložku, která poskytuje další pohodlí. Čerpadlo je také obzvláště lehké, tiché a snadno se čistí. Sada obsahuje 2 lahvičky MAM Easy Starter anti-colic a 2 odkládací misky MAM pro mateřské mléko, které jsou kompatibilní s pumpou. Mléko tak může být čerpáno přímo do láhve a použito. V úložném kelímku může být mléko skladováno v lednici nebo zmrazené, a proto je k dispozici pro pozdější použití. Všechny produkty MAM jsou vyrobeny z materiálů BPA a BPS zdarma.

Detaily produktu:
 • 2v1 odsávací čerpadlo
 • Elektrické čerpadlo a ruční mléčné čerpadlo
 • Stimulační a čerpací režim s 9 kroky každý
 • Dobíjecí baterie s až 5 hodinovým provozem
 • Zvláště lehký a tichý
 • Vložka z měkké nálevky
 • BPA a BPS zdarma
 • Materiál: kopolymery silikon / polypropylen (PP) / akrylonitril-butadien-styren (ABS)
Zahrnuto v dodávce:
 • 1 x odsávací pumpa
 • 2 x MAM Easy Start antikolické láhve (130 ml / 160 ml)
 • 2 x zahřívací poháry MAM
 • 1 x vložení nálevky
"

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

MAM 2v1 Prsní pumpa zelená
MAM 2v1 Prsní pumpa zelená
3.481 Kč