MAM skleněná láhev  Feel Good béžová 170 ml 0 + měsíce

MAM skleněná láhev Feel Good béžová 170 ml 0 + měsíce


Cena
606 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A294514

MAM skleněná láhev Feel Good béžová 170 ml 0 + měsíce
Tento text je přeložen automaticky.
Pro rodiče, kteří při výběru stylové kojenecké lahve upřednostňují sklo jako materiál, nabízí MAM novou alternativu - MAM Premium Glass splňuje přání mnoha rodičů po bezpečných přírodních materiálech. S novou skleněnou lahví Feel Good Premium nabízí MAM také zdravou alternativu pro všechny rodiče, kteří chtějí používat sklo z tradičního materiálu pro každodenní život svého dítěte.

Prémiové sklo od MAM je zejména teplotní a teplotní šok odolný. Zároveň je odolný a obzvláště hygienický. Protože sklo je přírodní surovina, je také obzvláště šetrné k životnímu prostředí a je zcela recyklovatelné.

Ergonomický tvar láhve zajišťuje bezpečné držení a postavení. Široký otvor usnadňuje plnění a čištění lahve. Uzávěr zajišťuje hygienické skladování a bezpečný transport.

Včetně struku velikosti 1, pro novorozence, vyrobený ze speciálního silikonu MAM Silk teat®.

Skleněná láhev MAM Feel Good 170 ml odpovídá normě EN 14350. ° BPA / BPS zdarma: Všechny plastové díly neobsahují BPA a BPS, a proto jsou v souladu s nařízením (EU) č. 321/2011. Sklo neobsahuje BPA ani BPS.

Podrobnosti o produktu:
  • Obsah dodávky: 1 kus
  • Plněné množství: 170 ml
  • Provedení: béžová
  • Materiál: plast (PP), silikon, borosilikátové sklo, bez BPA
  • Čištění: Lze mýt v myčce
  • Věk: Od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

MAM skleněná láhev Feel Good béžová 170 ml 0 + měsíce
606 Kč