mamas & papas fusak All Seasons Pink Orchid

mamas & papas fusak All Seasons Pink Orchid


  • Mamas&Papas fusak celoroční Black

Cena
1.490 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A275529

EAN: 5057232267812

mamas & papas fusak All Seasons Pink Orchid
Náš univerzální fusak v růžové barvě je polstrovaný, s fleecovou vložkou. Díky tomu budete mít po celý rok v kočárku správnou teplotu.

Během zimních měsíců udržujte své dítě v teple, měkkém a suchém prostředí a v létě přeměňte náš univerzální fusak mamas & papas na lehkou vložku do kočárku.

Měkká, kartáčovaná podšívka
Kartáčovaná podšívka univerzálního fusaku je super měkká. Udržuje dítě v pohodlí a příjemném prostředí na dlouhých letních a zimních cestách. S obousměrným zipem na fusaku můžete upravit teplotu tak, aby se vaše dítě cítilo pohodlně.

Nastavitelný pás
Univerzální fusak je dodáván s nastavitelným pásem, aby vaše dítě bylo v bezpečí. Nastavte popruh tak, aby se vaše dítě cítilo příjemně.

Odpuzující vodu a špínu
Fusak odpuzuje vodu a udržuje vaše dítě v suchu i za deště. Odpuzuje nečistoty, což usnadňuje udržování fusaku v čistotě.

Další detaily o výrobku:
  • Rozměry (v x š x h): 99 x 41 x 13 cm
  • Hmotnost: 0,58 kg
  • Od narození

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

mamas & papas fusak All Seasons Pink Orchid
1.490 Kč