MANHATTAN TOY Baby Stella - Dětská vanička, sada

MANHATTAN TOY Baby Stella - Dětská vanička, sada

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
846 Kč
619 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 227 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A138951

MANHATTAN TOY Baby Stella - Dětská vanička, sada
Dětská vanička panenky Stelly obsahuje vaničku s doplňky. Perfektní doplněk pro zábavné hraní s panenkou Stellou. V této měkké vaně s látkovým potahem si panenka Stella užije spousty zábavy, protože pasuje parádně dovnitř. Rozměr ca.:28 cm x 18 cm x 18 cm. S kohoutkem v kovové optice a tekoucí vodou z modrých látkových pruhů si můžeš vychutnat teplou koupel se tvou panenkou. Sada obsahuje dále pohodlný župan v bílé a růžové barvě, pasuje pro panenku Stella, měkkou lahvičku se šampónem a plyšovou kvičící kachničku. Panenka Stela si užije ve své vaničce spousty zábavy. Zábavné hraní na role pomáhá dítěti se rozvíjet.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 118950
• Od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MANHATTAN TOY Baby Stella - Dětská vanička, sada
846 Kč
619 Kč