Naše alternativa k vyprodanému výrobku

MATADOR  Maker M263 Dřevěná stavebnice
Momentálně vyprodáno

MATADOR Maker M263 Dřevěná stavebniceCena
3.277 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A298693

EAN: 9007102212639

MATADOR Maker M263 Dřevěná stavebnice
Tento text je přeložen automaticky.
Maker M263 nabízí největší konstrukční odrůdu ze série Maker. Se svými 93 módními nápady a kompaktními 4 kg je to pravé pro malé stavitele, kteří již dosahují skvělých věcí. Postavte závodní auto Formule 1 a staňte se hvězdou rychlosti na svém závodním okruhu, postavte si vlastní letiště nebo vybavte své výstaviště pruhovanými hrami ... zábava a nápady bez konce!
Dřevěné stavebnice od výrobce Matador propagují motorický a duševní vývoj malých dětí od 3 let. S pomocí jejich vlastního kladiva Matador jsou stavební bloky a hole sestaveny a batolata rozvíjejí manuální zručnost hravým způsobem.

Budovy lze vždy rozebrat pomocí speciálních kleští Matador a znovu je sestavit do nové struktury . Dřevěné stavební bloky o rozměrech 4x4 cm jsou přizpůsobeny velikosti ruky malých dětí. Ilustrované stavební pokyny podporují nezávislé budování. Šest různých hlavních krabiček v různých velikostech (od 34 do 350 komponent) a užitečné doplňkové krabičky umožňují našim dětem pracovat podle vlastního srdce.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x hloubka): 38,3 x 25,5 x 19 cm
  • Obsah: všechny díly M175 + 88 dílů = 263 dílů
  • Zahrnuté nástroje: kladivo, kleště , klín
  • brožura: stavební návod s 93 stavebními nápady
  • materiál: rakouské červené bukové dřevo
  • věk: od 3 let
Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let! Nebezpečí udušení malými částmi, které lze spolknout!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější