Sbírejte babypoints!
Sbírejte babypoints!
Dnes až
10x více bodů!
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
MATADOR  Matador Country Explorer 5+
Cena
515 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A298714

EAN: 9007102215104

MATADOR Matador Country Explorer 5+
Tento text je přeložen automaticky.
Chcete svému dítěti věnovat zvláštní radost, ale nemáte nápad na kreativní dárek? To platí zejména pro ty, kteří hledají dárek na narozeninovou oslavu přítele svého dítěte. MATADOR znamená vysoce kvalitní hračky. Od roku 2017 máme v našem sortimentu sady stavebnic témat Matador WORLD. Stavebnice Matador Theme jsou skvělé produkty, které si můžete vzít sebou! Ať už pro Ježíška, Velikonočního zajíčka nebo pro příští narozeninovou oslavu - za méně než 20 EUR si každý najde to pravé! Z závodní dráhy s „Auty“ dále do vesmíru na misi s „Vesmírem“ nebo do středověku s „Katapulty“? Žádný problém! Šest různých tématických světů nabízí spoustu zábavy při stavění a hraní pro věky 3+ a 5+!

Témata: Automobily Prozkoumejte r +5, Letadla Prozkoumejte r +5, Vesmírné prozkoumejte r +5, Katapulty Prozkoumejte r +5 , Country Explore r +5, Country Maker +3

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x hloubka): 24,8 x 17,5 x 9,5 cm
  • Obsah: 37 dílů, vč. nástroje a návody na stavění s 5 vzorovými nápady na toto téma ZEMĚ
  • Materiál: rakouské červené bukové dřevo
  • Věk: Od 3 let
Pozor !
Nevhodné pro děti do 3 let! Nebezpečí udušení malými částmi, které lze spolknout!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

MATADOR  Matador Country Explorer 5+
MATADOR Matador Country Explorer 5+
515 Kč