Naše alternativa k vyprodanému výrobku

MATADOR Stavebnice Explorer E222 Wood
Momentálně vyprodáno

MATADOR Stavebnice Explorer E222 WoodCena
1.572 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A298697

EAN: 9007102112229

MATADOR Stavebnice Explorer E222 Wood
Tento text je přeložen automaticky.
E222 je dobrým základem, na kterém mohou růst nápady. Dragster, gymnastka a pruhovaná hra jsou jen některé z mnoha módních nápadů E222. Lze sestavit první mechanické modely a porozumět jejich funkčnosti. 222 dílů včetně nářadí a stavebního návodu. Hrajte s Matadorem připraveným na život!

MATADOR Explore r dřevěné stavebnice jsou ve světě jedinečné pro vývoj a realizaci dětských fantazií. Díky své jedinečné přesnosti lícování na dřevo nabízejí předpoklad pro jednoduché a složité modely. Precizně vrtané stavební bloky, přesně padnoucí ojnice, nápravy a kola - různé konstrukce, které fascinují malé i velké po celé generace.
Kladivo Matador lze použít k výrobě jednoduchých modelů, jako jsou letadla, automobily, muži a mnohem více, stejně jako komplikované technicky náročné modely a dokonce i celé krajiny Matadoru.

Díky praktickým osvědčeným rozšiřujícím sadám, jako jsou ozubená kola a motor, jsou sady MATADOR Explore r sofistikovanou „hračkou“, s níž děti v jejich vývojová fáze se učí smysluplně kombinovat teorii a praxi. Šest různých hlavních sad v různých velikostech (od 99 do 902 komponent) a užitečné rozšiřující sady nabízejí neomezené konstrukční možnosti.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry ( délka x šířka x hloubka): 38,3 x 17 x 9,5 cm
  • Obsah: všechny díly E099 + 123 dílů = 222 dílů
  • Zahrnuté nástroje: kladivo, kleště
  • Brožura šablony: stavební návod s 55 nápady na stavbu
  • Materiál: rakouské červené bukové dřevo
  • Věk: Od 5 let
Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let! Nebezpečí udušení malými částmi, které lze spolknout!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější