MATADOR Stavebnice Explorer E407 Wood

MATADOR Stavebnice Explorer E407 Wood


Varianta:
 • MATADOR Stavebnice Explorer E407 Wood
 • MATADOR Explorer E099 Dřevěná stavebnice
 • MATADOR Stavebnice Explorer E222 Wood
 • MATADOR Stavebnice ze dřeva Explorer E318
 • +2

Cena
3.168 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A298700

EAN: 9007102114070

MATADOR Stavebnice Explorer E407 Wood
Tento text je přeložen automaticky.
Větrný mlýn rachotí, vrtulník se chystá přistát, stavební dělníci jsou zaneprázdněni prací a jeřábníci pohybují těžkými břemeny. E407 toho má hodně za sebou! E407 se svými 407 částmi včetně nástrojů a pokynů pro stavbu podporuje technické a fyzické porozumění. Učení hrou je zábava!

MATADOR Explore r dřevěné stavebnice jsou ve světě jedinečné pro vývoj a realizaci dětských fantazií. Díky své jedinečné přesnosti lícování na dřevo nabízejí předpoklad pro jednoduché a složité modely. Přesně vyvrtané stavební bloky, přesně padnoucí ojnice, nápravy a kola - různé konstrukce, které fascinují malé i velké po celé generace.
Kladivo Matador lze použít k výrobě jednoduchých modelů, jako jsou letadla, automobily, muži a mnoho dalších, stejně jako komplikované technicky náročné modely a dokonce i celé krajiny Matadoru.

Díky praktickým osvědčeným rozšiřujícím sadám, jako jsou ozubená kola a motor, jsou sady MATADOR Explore r sofistikovanou „hračkou“, s níž děti v jejich vývojová fáze se učí smysluplně kombinovat teorii a praxi. Šest různých hlavních sad v různých velikostech (od 99 do 902 komponent) a užitečné rozšiřující sady nabízejí neomezené konstrukční možnosti.

Podrobnosti o produktu:
 • Rozměry ( délka x šířka x hloubka): 38,3 x 25,5 x 12,7 cm
 • Obsah: všechny díly E318 + 89 dílů = 407 dílů
 • Zahrnuté nástroje: kladivo, kleště
 • brožura: stavební návod s 82 nápady na stavbu
 • materiál: rakouské červené bukové dřevo
 • věk: od 5 let
pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let! Nebezpečí udušení malými částmi, které lze spolknout

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

MATADOR Stavebnice Explorer E407 Wood
3.168 Kč