MATADOR Stavebnice ze dřeva Explorer E318

Cena
2.450 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A298698

EAN: 9007102113189

MATADOR Stavebnice ze dřeva Explorer E318
Tento text je přeložen automaticky.
Postavte si svůj vlastní Matador Harley a projeďte se po venkově, kladivem na jeřáb a naložte svůj domácí kamion, nebo stavte od fantazie! Pro zdravý vývoj dětí není nic příznivějšího než živá hra zdarma. Matador Explore r E318 se svými 318 částmi včetně nástrojů a šablony stavby stimuluje představivost a trojrozměrné myšlení našich dětí.

Dřevěné stavební sestavy MATADOR Explore r jsou celosvětově jedinečné pro vývoj fantazie vhodný pro děti a jeho realizace. Díky své jedinečné přesnosti lícování na dřevo nabízejí předpoklad pro jednoduché a složité modely. Precizně vrtané stavební bloky, přesně padnoucí ojnice, nápravy a kola - rozmanitá konstrukce, která fascinuje malé i velké po celé generace.
Kladivo Matador lze použít k výrobě jednoduchých modelů, jako jsou letadla, automobily, muži a mnoho dalších i komplikovaných technicky náročných modelů a dokonce i celé krajiny Matadoru.

Díky praktickým osvědčeným rozšiřujícím sadám, jako jsou ozubená kola a motor, jsou sady MATADOR Explore r sofistikovanou „hračkou“, s níž děti v jejich vývojová fáze se učí smysluplně kombinovat teorii a praxi. Šest různých hlavních sad v různých velikostech (od 99 do 902 komponent) a užitečné rozšiřující sady nabízejí neomezené konstrukční možnosti.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry ( délka x šířka x hloubka): 38,3 x 25,5 x 9,5 cm
  • Obsah: všechny díly E222 + 96 dílů = 318 dílů
  • Zahrnuté nástroje: kladivo, kleště
  • Brožura šablony: stavební návod se 71 nápady na stavbu
  • Materiál: rakouské červené bukové dřevo
  • Věk: Od 5 let
Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let! Nebezpečí udušení malými částmi, které lze spolknout!

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: MATADOR Stavebnice ze dřeva Explorer E318
5
46 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 41
 
4 hvězdičky
| 5
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

MATADOR Stavebnice ze dřeva Explorer E318
MATADOR Stavebnice ze dřeva Explorer E318
2.450 Kč