MATTEL Barbie koupe pejska

MATTEL Barbie koupe pejska

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 2 kusy k dispozici!

913 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A169916

MATTEL Barbie koupe pejska
S touto sadou bude koupání pejska zábava. Lahvička na mýdlo, vanička - která lze naplnit vodou. Do vaničky se vejde pejsek a ty můžeš začít. Záčkni jeho záda a pejsek se otřese. Vrtí ocáskem jako pravý pejsek. Pěkně ho omyj a opláchni mýdlo. Panenka Barbie je oblečena do trička se vzory, kraťas ve stylu džín a vlasy má ozdobeny mašlí. Pomoz jí pejska osušit. Dívky budou panence Barbie pomáhat pejska omývat.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: DGY83Sada obsahuje Barbie panenku, vaničku, figurku pejska, kartáč a ručník pro zvířátkoOd 3 letPozorNevhodné pro děti mladších 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  MATTEL Barbie koupe pejska
  913 Kč