MATTEL Barbie Tajný team - Teresa

MATTEL Barbie Tajný team - Teresa

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 4 kusy k dispozici!

848 Kč
698 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 150 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A169927

MATTEL Barbie Tajný team - Teresa
S těmito tajnými agentkami z filmu "Barbie - Tajná agentka" jste na akci připravené.

V dobrodružně akčním filmu Barbie Tajná agentka se excelentní gymnastka spolu se svými kamarádkami Teresou a Renee stanou prvotřídními tajnými agentkami. Tyto tři akční hrdinky dokážou jako sehraný tým nejen cvičit gymnastiku v tělocvičně, ale i spojit svoje síly při tom, když zastavují darebáky ve městě i po celém světě. Jsou to šikulky.

Teresa je silná akční agentka, přestrojená za šéfkuchařku. Jako doplňky jí slouží špionážní sluneční brýle a podnos s nápoji. Když nastane chvíle pro akci, stiskni páčku a předvede ti odzbrojující úkop.

Zažij znovu své oblíbené scény z filmu nebo si vymysli své zcela nové akční dobrodružství! S těmito agentkami jsi připravena do akce! Balení obsahuje panenku s oblečením, doplňky včetně jednoho tematicky laděného (jako je zásobník na nápoje nebo slaňovací batoh).

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: DHF07Od 3 letPozor Nevhodné pro děti mladších 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
  Možnost odlišnosti barev a designu!
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  MATTEL Barbie Tajný team - Teresa
  848 Kč
  698 Kč