MATTEL BOOMco Doplňky- 2-v-1 Pás na náboje

MATTEL BOOMco Doplňky- 2-v-1 Pás na náboje


629 Kč
Cena
458 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
171 Kč-27%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A107917

MATTEL BOOMco Doplňky- 2-v-1 Pás na náboje
Pás na náboje
BOOMco Doplňky
Číslo výrobku: BBR55

Pás na náboje je důležitou vázbrojí na bitevním poli. Originální a stylový pás, nasazený přes ramena a hruď, je ideálním doplňkem. Pás má 3 panely: 2 panely mají kapsy, každý na 6 šipek Smart Stick, prostřední panel je štít s povrchem Smart Stick, na který můžeš zachytit protivníkovy šipky a znovu je použít! Pás je vybaven také klipsou v úrovni pasu, na kterou se dá připnout menší pistole. Mít při ruce dost šipek je velmi důležité. Pás se dodává s 12 šipkami Smart Stick. Užij si zábavu s tvými kamarády!

Podrobnosti:
• Věk: od 6 let.

Upozornění!
Nemířit na oči a obličej!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

MATTEL BOOMco Doplňky- 2-v-1 Pás na náboje
629 Kč
458 Kč
Top značky