MATTEL Disney Pixar Cars - Mack Barvuměníci Transporter

MATTEL Disney Pixar Cars - Mack Barvuměníci Transporter

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 6 kusy k dispozici!

1.142 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A169877

MATTEL Disney Pixar Cars - Mack Barvuměníci Transporter
Mack je veselý a věrný nákladní automobil od Disney Pixar "Cars". Mack Transporter může Bleskovýho McQueena odvézt nejen pro jeho další velký závod, ale také změnit jeho kompletní vzhled. Na vrcholu impozantního přívěsu existují dva vodojemy, jeden na teplú a druhý pro studenou vodu. Stačí naplnit tedy obě nádoby a Bleskový McQueen se může ponořit a získat zcela nový dekor. Na spodní úrovni je dostatek prostoru pro přepravu všech vozidel s funkcí změny barvy (prodávají se samostatně). Nato naložit Bleskovýho McQueena a ostatní na přívěs, a jdeme na další závod.

Vhodný pro všechny vozy s funkci změny barvy

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: CKD34
  Věk: od 4 let.

  Upozornění
  Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  MATTEL Disney Pixar Cars - Mack Barvuměníci Transporter
  1.142 Kč