Slavíme narozeniny
Slavíme narozeniny
Sleva
až 1.400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
MATTEL Disney Princess - Kolekce Sněhurka

MATTEL Disney Princess - Kolekce Sněhurka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

925 Kč
593 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 332 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A107785

MATTEL Disney Princess - Kolekce Sněhurka
Kolekce Sněhurka
Disney Princess
Číslo výrobku: BDJ29

Oblíbené princezny všech dob jsou nyní k dostání jako klasická kolekce Disney od Mattel. Popelka, Arielle a Sněhurka mají na sobě nadčasové, typické filmové šaty, které jsou po generace známé na celém světě.

Jak si získá Sněhurka Vaše srdce? Sněhurka se svými těžkými vlasy, která má pevné místo v srdcích milovníků pohádek, září ve svých modro-žlutých saténových šatech s vysokým límcem.

Hezký kousek do sbírky.
Tento outfit byl zhotoven s velkou láskou k detailu, což dělá z panenky oblíbený kousek pro sběratele, který nadchne stejnou měrou maminky, dcery a všechny fanoušky Disney.
Panenka samostatně nestojí.

Podrobnosti:
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutí malých částí. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MATTEL Disney Princess - Kolekce Sněhurka
925 Kč
593 Kč