MATTEL Disney Sofia - Královská ložnice

MATTEL Disney Sofia - Královská ložnice

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
999 Kč
718 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 281 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A094942

MATTEL Disney Sofia - Královská ložnice
Královská ložnice
Disney Sofia
Číslo výrobku: Y6648

Každá princezna se potřebuje vyspat do krásy, tato královská postel s nebesy je perfektní místo pro odpočinek princezny Sofie, oblečená ve sladké noční košilce, se svým typickým fialovým amuletem, je připravena zakončit den v královském stylu. Její postel s nebesy, vysokými dřevěnými sloupy, zlacenými ozdobami, průsvitnými třpytivě růžovými nebesy doplněnými okouzlujícími tvarovanými závěsy, působí vskutku královsky. Dívky mohou závěsy nad postelí odhrnout a na růžový polštář uložit panenku, aby snila sladké sny. Sofia se může přitulit ke své milované hadrové panence nebo ke svým dvěma roztomilým zvířecím přátelům - králíčkovi Cloverovi nebo drozdovi Robinovi. Set obsahuje také dřevěnou truhlu pro spánek a hry jejich zvířecích přátel. Pro další hraní je možné kombinovat se zámkem (lze dokoupit samostatně) Sada obsahuje - postel s nebesy, truhlu, panenku ca 7,5 cm velkou a 2 vvířecí figurky, hadrovou panenku

Podrobnosti:
• Věk: od 3 let.

Upozornění:
Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutí malých částí. Nebezpečí zadušení.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MATTEL Disney Sofia - Královská ložnice
999 Kč
718 Kč